Een verkiezingscampagne van de SP in het Gelderse Aalten heeft verkeerd uitgepakt. Om de lokale bevolking volgende week naar het stemhokte krijgen zodat ze op de SP kunnen stemmen, besloten de SP aanhangers rode sponsjes langs te huizen te bezorgen.
Deze rode sponsjes moesten refereren naar de verkiezingsslogan “de grote schoonmaak.” 
Bij een huis had dit presentje echter een negatief effect. De hond des huizes zag het rode sponsje aan voor een lekker hapje. Een zieke hond was het gevolg met bovendien een bezoekje aan de dierenarts. De SP heeft inmiddels al te kennen gegeven de rekening te willen betalen.
Inmiddels gaat het weer goed met de viervoeter, de sponsjes daarentegen worden niet meer verspreidt in de gemeente Aalten.
De sponsjes hebben nu een negatief effect op de kiezers. Zorg dat uw reclamestunt, verkiezingscampagne of hebbedingetje wel positief wordt ontvangen!
Related posts:










