Bent u verantwoordelijk voor de aanschaf van relatiegeschenken voor uw organisatie? Dan is de zomerperiode de tijd om al na te denken voor uw relatiegeschenken voor het najaar. Maak gebruik van zeer hoge kortingen.

De wereldwijde crisis zorgde de afgelopen tijd voor omzetdalingen in de branche van promotionele producten. Sinds een aantal weken stunten aanbieders van relatiegeschenken met hoge kortingen en opruimingsacties.
Structureel lagere prijzen Normaal ruimen leveranciers van relatiegeschenken twee keer per jaar op: in januari na de kerst en net na het voorjaar. Dit jaar is de vraag naar promotieproducten zodanig ingezakt dat magazijnen vol zijn blijven staan. Langlopende inkoopverplichtingen in het verre oosten zorgen ervoor dat nieuwe voorraden onderweg zijn. De bestaande actuele voorraad wordt nu flink afgeprijsd. De schaal waarop dit gebeurt is opmerkelijk.
Pak uw kans als klant Door de crisis zijn actuele gadgets en relatiegeschenken tot wel 50% afgeprijsd. Dit zijn geen inferieure relatiegeschenken of winkeldochters. Magazijnen moeten leeg. Nu al houden sommigen leveranciers permanente opruimingen.
Hoge aantallen? Vraag altijd een offerte aan Het zal u niet verbazen dat de relatiegeschenken een conjunctuur gevoelige business is. Premium en relatiegeschenken kosten zijn de eerste uitgaven waar u als organisatie op bezuinigd. Of niet? Heeft een aanvraag met hoge aantallen? Vraag altijd een offerte aan bij een relatiegeschenken aanbieder of custom made premium importeur. U bevindt zich in een kopersmarkt dus schroom niet om over de prijs te onderhandelen.
Related posts:








