Sommige producten hebben de eigenschap dat ze tegelijkertijd meerdere functies in zich verenigen.
Hierbij wil ik een uiterst gek, nieuw, grappig en vernieuwend 3 in 1 reclameproduct bij u introduceren. De reclame pet en flesopener “Crack-a-cap”.
De volkomen aan uw wensen aan te passen pet is een product wat al jaren bestaat, maar het bedrijf “Crack-a-cap” heeft het opnieuw uitgevonden. Zoals u kunt zien op de foto heeft deze pet een geïntegreerde flesopener onder de klep.
Bovendien zijn de reclamemogelijkheden groot:
U kunt kiezen uit twaalf verschillende kleuren.
Op de pet kan een tekst of logo worden geprint of geborduurd.
De flesopener wordt verborgen door een trendy lapje waarop een button kan worden bevestigd. Ook dit kan geheel aan uw wensen worden aangepast.
Dit concept komt uit Zuid-Afrika en ik denk dat het een groot succes gaat worden. Stel je eens voor… een pet die je beschermd tegen de brandende zon en die je kunt gebruiken om een flesje koele frisdrank te openen als je dorst hebt… De droom van iedere kampeerder!! 
Maar nu even serieus: als u meer wilt weten over de reclame pet met flesopener: Bezoek de website “Crack-a-cap”
Related posts:











