De Eerste Kalender die zijn bladeren zelf verliest!!

Article geplaatst op 26/03/2010 door Lelde in de rubriek : Most wanted, grappige produkten

Elk bedrijf probeert nieuwe ideeën te bedenken. Uit deze ideeën voortvloeien soms ook nieuwe producten.
Het bedrijf STIHL vroeg de agency, Euro RSCG Dusseldorf, Duitsland, om een product te ontwerpen  die hun blad blazers zou kunnen promoten. Stihl wilde een relatiegeschenk hebben die nog nooit eerder gezien was.

En dat deed de agency. Ze maakten een ‘ Herfst Kalender 2010’. Maar het is niet zomaar een kalender. Een kalender die zijn bladeren automatisch verliest!!

Om te zien hoe het werkt, bekijk dit fimlpje hieronder;

Om iedereen de nodigheid van hun bladblazers te laten zien aan de mensen, gebruiken zij deze leuke manier van product promoting, dag-bij-dag! Omdat de bomen hun bladeren in herfts verliezen, heeft de kalender ook de herfst periode, 23/09 – 21/12.

Ik vind dat dit een zeer goed idee is om jouw product te promoten.

Voor meer informatie kunt u deze website bekijken.

Als u meer informatie wilt hebben over dit product, aarzel dan niet om contact met ons op te nemen.

Related posts:

  1. Uw jaarlijkse kalender met logo, maar dan leuk.
  2. Kalenderjaar bijna voorbij
  3. Kan uw promotie effectief zijn zonder relatiegeschenk?
  4. De plantentas – waar zijn die groene vingers?-
  5. Nieuwe 3D Sport Stickers
Continuez votre lecture : ,

Dit produkt of artikel vindt u interessant?

Presentation

Op dit blog vindt U informatie over de gift, premium en relatiegeschenken markt. U zoekt een specifiek artikel of U heeft een interessant informatie voor de markt, neem dan contact met ons op. Dit Blog is geïnitieerd door de Horizon Groep in Spanje. Met vriendelijke groet Doc Logo +

Partners

Zoeken

Zoeken naar markt of produkt informatie in de 426 Artikelen op het blog

Partners

european sourcing psi paris Advertise Here

Partners

bracelets silicone chaussette publicitaires
clé usb phone socks Advertise Here

Teken in voor onze nieuwsbrief

Ontvang de nieuwsbrief, meer dan 30 000 inschrijvingen de newsletter RSS