Power balance bandje op de beurs in Amsterdam

Article geplaatst op 29/08/2010 door Tjerk Sminia in de rubriek : De premium en gift markt, Gift en premium beurzen, Relatiegeschenken nieuws

De pro-PSI beurs is het Europese informatie platform voor promotie en relatiegeschenken. Deze 3-daagse beurs die afgelopen week in de RAI Amsterdam was, bood alles op het gebied van promotie en relatiegeschenken. Een kleine blik op het assortiment:

Slapshape

Een reflecterend polsbandje die eenvoudig om je pols is te slaan. Het grote printoppervlak maakt het gemakkelijk voor reclamedoeleinden. Ideaal voor hardlopers of om goed op te vallen ’s avonds laat bij het uitlaten van de hond. Meer informatie  Slapshape.

Minipods

Stijlvolle opbergdoosjes voor uw kleingeld of sleutels. Het koord wat erbij wordt geleverd zorgt ervoor dat het veilig om uw nek hangt. De minipod is ook zeer geschikt als verbanddoosje, of voor uw lipclose en andere make-up.

Balans bandjes

Deze silicone bandjes zijn bekend geworden van het WK voetbal. Het hologram in de bandjes zorgt voor stevigheid en balans. Ideaal voor sportevenementen. Lees hier meer over de balance bandjes. Op zoek naar een leverancier, zoek niet verder kijk even op http://www.siliconearmbandjes.nl/.

Dopper

Een stijlvol waterflesje om er voor te zorgen dat kraanwater de dorstlesser wordt. Op de zijkant van uw flesje kan uw logo of naam van uw bedrijf. Het is los verkrijgbaar maar ook als geschenkenverpakking te koop. Hier krijgt u dan een verpakking van gerecycled karton met daarin de dopper, een flesje sirop en een bottlebelt die er voor zorgt dat je de dopper altijd bij de hand hebt. Meer informatie www.dedopper.nl

Eco-stapler

Een nietmachine zonder nietjes, ja dat kan met de eco-stapler. Het speciaal mechanisme haakt velletjes papier aan elkaar. Als iedere kantoormedewerker in Nederland een nietje per dag minder zou verbruiken scheelt dat al 23 ton metaal per jaar! Kan dus heel ecologisch worden. Meer informatie zie hier.

Een groot gemis op de beurs waren de tijdelijke tatoeages. De tijdelijke tatoeage is een eenvoudig en goedkoop product. Ideaal hebbedingetje voor bij snoep! Het product zou niet hebben misstaan op de beurs!

Related posts:

  1. Balance bandje voor sporters
  2. Expo Reclam beurs 2007
  3. PPAI beurs in Las Vegas
  4. PSI beurs
  5. Geschenken en premium beurs in Hong Kong
Continuez votre lecture : , ,

Dit produkt of artikel vindt u interessant?

Presentation

Op dit blog vindt U informatie over de gift, premium en relatiegeschenken markt. U zoekt een specifiek artikel of U heeft een interessant informatie voor de markt, neem dan contact met ons op. Dit Blog is geïnitieerd door de Horizon Groep in Spanje. Met vriendelijke groet Doc Logo +

Partners

Zoeken

Zoeken naar markt of produkt informatie in de 426 Artikelen op het blog

Partners

european sourcing psi paris Advertise Here

Partners

bracelets silicone chaussette publicitaires
clé usb phone socks Advertise Here

Teken in voor onze nieuwsbrief

Ontvang de nieuwsbrief, meer dan 30 000 inschrijvingen de newsletter RSS